Akce

Přihlásit se k odběru zdroj Akce
Aktualizace: 1 min 54 sek zpět

Počítač ve škole

17 Listopad, 2017 - 19:48

Celostátní konference učitelů ZŠ a SŠ se koná 27.–29. března 2018 na gymnáziu v Novém Městě na Moravě.  Jedná se o  jubilejní 15. ročník konference Počítač ve škole. Přijďte se inspirovat novinkami a trendy ve využívání digitálních technologií ve výuce. Opět vás čeká spousta přednášek, praktických workshopů i prezentací firem.

Více viz http://www.pocitacveskole.cz/


 

Dva dny s didaktikou matematiky

3 Listopad, 2017 - 17:33


Dvacátý druhý ročník konference Dva dny s didaktikou matematiky, kterou pořádá katedra matematiky a didaktiky matematiky PedF UK v Praze spolu se Společností učitelů matematiky JČMF se bude konat ve dnech 15. – 16. 2. 2018 na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze . Obdobně jako v předchozích ročnících bude konference zaměřena na prezentaci osobních zkušeností učitelů s vyučováním matematice a výsledků práce z různých oblastí didaktiky matematiky, a to formou přednášek, vystoupení v sekcích, pracovních dílen a otevřených hodin přímo na školách.

Škola matematického modelování - ŠKOMAM 2018

2 Listopad, 2017 - 09:21

Ve dnech 15. - 17. 1. 2018 proběhne čtrnáctý ročník semináře Škola matematického modelování (ŠKOMAM), který je určen pro studenty posledních ročníků středních škol. Více informací naleznete na webu http://skomam.vsb.cz/.

Mathematicians and scientists as public figures: Living in Ivory Towers?

1 Listopad, 2017 - 18:25

Dept. of Mathematics, Faculty of Education, Masaryk University in Brno, Dept. of Mathematics and Descriptive Geometry, VSB-Technical Univ. of Ostrava, in co-operation with the Union of Czech Mathematicians and Physicists and the Czech Society for History of Science and Technology (Brno branches) cordially invite you to an interdisciplinary workshop in the series Mathematics and Society Mathematicians and scientists as public figures: Living in Ivory Towers?

49. konferencia slovenských matematikov

1 Listopad, 2017 - 16:54

49. KONFERENCIA SLOVENSKÝCH MATEMATIKOV se koná v Jasnej pod Chopkom. Uskutoční sa v dňoch  23. 11. – 26. 11. 2017 v hoteli  SOREA SNP ( www.sorea.sk – pozrieť Zoznam hotelov ) .

Konferenciu tradične organizuje pobočka JSMF v Žiline a matematici Žilinskej univerzity v Žiline. Program konferencie zabezpečuje výbor SMS a bude zameraný na aktuálne problémy výučby na ZŠ, SŠ, VŠ a rozvoj a využitie matematiky v praxi.