Zpráva s varováním

Tento formulář je uzavřený.

Konference projektu Matematika s radostí

Je možno vnést do výuky matematiky radost? Jak si procvičit matematiku a zároveň se pobavit? Jste-li učitelem střední školy, je tato konference určena právě pro Vás!

Nabízíme Vám množství interaktivních testů, párovacích her, soutěží typu Riskuj, AZ-kvízů, Odkryj obrázek a také krokovaných příkladů k procvičení celého učiva střední školy a k oživení výuky. Chceme, aby se matematika stala Vaší radostí. Testy, hry a soutěže mají formu interaktivních PDF s okamžitým vyhodnocováním, s příjemnou grafikou, s jednotným systémem ovládání i vyhodnocování. Na jejich přípravě již dva roky spolupracují učitelé z pěti středních škol v Moravskoslezském a Olomouckém kraji spolu s pedagogy Katedry aplikované matematiky Fakulty elektrotechniky a informatiky Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava.

S tím vším se mohli seznámit účastníci třídenní konference projektu Matematika s radostí určené pro středoškolské pedagogy, která se konala ve dnech 27. – 29. 8. 2014 v Horském hotelu Rajská bouda. Úvodní přednášku pronesl RNDr. Dag Hrubý.

Program konference

Středa 27. 8. 2014

Čtvrtek 28. 8. 2014

Pátek 29. 8. 2014